Ayın 1'i geldi çattı sınava gireceğiniz günlerden birincisi bugün. Sınava nerede girecekseniz size verilen zarfta yazıyordur. Sınava girmeden önce hangi gün sınava gireceğinizi belirleyin daha sonra o şehre ulaşmak için biletinizi hemen alın ve oraya varacağınız saat gidebileceğiniz en erken saat olsun.Saat 3 te kim gider oraya demeyin giden epey kişi oluyor. Alımlar 8:30 - 9:00 gibi oluyor ama erken gelenler kağıt kalem çıkarıp 50şer kişilik listeler yapıp girişi ona göre belirleme çalışıyorlar.

Sınava girmeden önce yanınıza sarı zarfı,kimliğinizi,kurşun kalem,silgi,pilot kalem almayı unutmayın.Bunların dışında özel birşey belirtilmemişse birşey almanıza gerek yok.

Sınav zamanı herşeyden önce hemen oraya gitmenizi öneriyorum kalemim kırıldı, silgim yok onları bi alayım derseniz bu size 1-2 saat sonra çıkmanıza patlar.Zaten bu eksiklerinizi tamamlamak için size er kantinini gösterecekler.

Sınav Sonuçları ayın 9-10 gecesi: buradan öğrenebilrisiniz. O gün ayın 10'nu gecesi 00:00 da siteye ulaşım olmayacak ve siz facebooktan ve forum sitelerinden çoğu kişiye soracaksınız ne oluyor diye. Çoğu kişi şuan yükleme yapıyorlar az sonra açılır diyecekler ama siteye 80.000 adayın bakmaya çalıştığını düşünürsek bunu kaldırabilecek bir sunucu olduğunu düşünmüyorum. O yüzden kafanızı o gün çok yormayın.Ben genelde kimin nereye çıktığına bakıp arkadaşlarımla konusuyordum.Çoğu kişi isyan edip uyumuştu o gün gerçekten çok stresli bir gün öss stresi yanında hafif kalmıştı. Herkes Saat 3 gibi sonuçlarını öğrenmeye başlamıştı.

Sonuç:Soğanlık - 5. Numaralı Jandarma Depo Komutanlığı Kartal /İSTANBUL

About

seruhatto